Gizlilik Politikası

              Güvenliğiniz bizim için çok önemli. Bu "Gizlilik Politikası"nı, kullanıcı bilgilerini nasıl topladığımızı ve ne şekilde kullandığımızı anlatabilmek amacıyla hazırladık. Aşağıda, gizlilik politikamızın ana çizgilerini bulabilirsiniz:

  • Kullanıcı bilgileri, Bazarlik.com Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar dışında yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.
  • Kullanıcı bilgilerini, sadece Bazalik.com tarafından yapılan çalışmalarda kullanılacaktır. Bu çalışmalar istatistik, anket vb. programlar olup bu programların uygulanması amacıyla kullanıcı bilgileri üçüncü kişiler ile paylaşılabilir.
  • Bazarlik.com, kullanıcı bilgilerini saklamayı ve üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt etmekte olup, Sitemize ve sistemimize yapılacak saldırılara karşı tüm güvenlik önlemleri alınmasına karşın, Bazarlik.com sitesine ve sistemimize yapılan saldırılar sonucunda bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda Sitemizin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

               Bazarlik.com, işbu Gizlilik Politikasını, istediği zaman www.bazarlik.com sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Bazarlik.com'un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası, www.bazarlik.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

Şubat 2012